Kombinezony Tychem® 6000 FR ThermoPro

EN1149-5, EN ISO 11612, EN ISO 116111, IEC 61482-2, Typ 3, Typ 4, Typ 6, Kat III

 

Fartuch z rękawami, w kolorze jasnopomarańczowym w celu poprawy widoczności. Z tyłu fartucha w pasie i na wysokości ramion trudnopalne zapięcie o regulowanej długości z klamrami zatrzaskowymi. Rękawy szczelnie połączone z fartuchem, elastyczne mankiety. Zszyty nićmi wykonanymi z włókna DuPont™ Nomex®. Akcesoria Tychem® 6000 FR ThermoPro zapewniają częściową ochronę ciała (kategoria III typ PB[3]) i muszą być stosowane razem z niepalną odzieżą przeznaczoną do ochrony przed zagrożeniem w postaci ognia/łuku elektrycznego. Typowe zastosowania: laboratoria akademickie i laboratoria profesjonalne.

Testowany na aparaturze DuPont™ Thermo-Man®.
Kombinezon z kapturem, kolor jaskrawopomarańczowy w celu poprawy widoczności. Kaptur ze sznurkami ściągającymi. Elastyczne mankiety rękawów. Nogawki bez ściągaczy, z podwiniętym brzegiem do dołu. Długi zamek błyskawiczny sięgający brody, dzięki czemu szyja i kark są osłonięte. Podwójna patka zabezpieczająca zamek błyskawiczny i zapięcie na rzep dla zwiększenia ochrony. Zszyty nićmi wykonanymi z włókna DuPont™ Nomex®.

 

Zastosowanie:

Przemysł wydobywczy ropy naftowej i gazu, branża petrochemiczna, transport substancji palnych, zakładowa straż pożarna, służby ratownicze, laboratoria, przemysłowe zakłady chemiczne, laboratoria kryminalistyczne, produkcja półprzewodników.

 

Materiał:

Tychem®/Nomex®

Kolor:

jaskrawopomarańczowy

Dostępne rozmiary:

SM - 4XL

Opcje:

Brak

 

Waga podstawowa:

280 g / m2

 

CE:

 Typ 3: Odzież chroniąca przed strumieniem cieczy pod ciśnieniem  EN 14605
 Typ 4: Odzież chroniąca przed działaniem rozpylonej cieczy  EN 14605
 Typ 6: Odzież o ograniczonej ochronie przed działaniem substancji chemicznej w postaci cieczy   EN 13034 + A1
 Antystatyczny  EN 1149-5

 

Ritter
Pliki cookie na tej stronie
W celu optymalizacji naszej strony internetowej dla Ciebie i jej ciągłej optymalizacji, ta strona używa plików cookie
Wymagane:
+
Funkcjonalne:
+
Śledzenie i analiza:
+