ProChem® I CLF

Bezpieczna praca w trudnych warunkach

ProChem® II CLF

Duże bezpieczeństwo przy niewielkim koszcie

Kombinezony ochronne w wersji sterylnej

Jednoczesna pełna ochrona procesów i ludzi

Kombinezon ProChem® I F

Optymalne zabezpieczenie przed organicznymi i nieorganicznymi substancjami chemicznymi w wysokim stężeniu. Ochrona przed bojowymi środkami trującymi oraz czynnikami biologicznymi. System opcji zwiększa właściwości ochronne w szczególnych sytuacjach.

Osłony osobiste

Dodatkowe zabezpieczenie pracowników i procesów. Wg własnych potrzeb możesz wybrać osłony na buty różnej konstrukcji, spodnie, bluzy, fartuchy, kitle, zarękawniki, kaptury, itd. O szczegóły pytaj u naszych konsultantów.

Zarękawniki z rękawicami

Umiejętność produkcji certyfikowanych, szczelnych połączeń rękawów z rękawicami to bardzo mocna strona w działalności firmy Protek-System. Połączenia te występują zarówno w produkcji kombinezonów jak i w dodatkowych wyrobach, np. w osłonach przedramienia.

O nas

Protek-System sp. z o.o. od prawie 30 lat dostarcza wysokiej jakości kombinezony ochronne wraz z akcesoriami. Firma skupia się na rozwoju technologii związanych z produkcją i sprzedażą ubrań chroniących przed zagrożeniami chemicznymi, biologicznymi, radioaktywnymi itd. Wszystkie produkty spełniają odpowiednie normy europejskie.

 

O nas

Protek-System Sp. z o.o.

ul. Pawia 33 - 81-078 Gdynia
Tel: +48 58 661-89-63
Pliki cookie na tej stronie
W celu optymalizacji naszej strony internetowej dla Ciebie i jej ciągłej optymalizacji, ta strona używa plików cookie
Wymagane:
+
Funkcjonalne:
+