Protek-System Sp. z o.o. prężnie działająca od ponad 25 lat na rynku firma produkująca jednorazową odzież ochronną poszukuje osoby na stanowisko:

SZWACZKA

Zakres obowiązków:

  • szycie jednorazowej odzieży ochronnej

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe
  • umiejętność szycia
  • dokładność, sumienność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • szeroki pakiet socjalny
  • pracę w miłej atmosferze

Prosimy o dodanie klauzuli:
Osoby zainteresowane prosimy o załączenie do dokumentów klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych w procesie rekrutacji (zgodnie w ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych) : "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim cv oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Protek-System Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych".

W związku z treścią art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016r. poz. 922) informuję, iż administratorem danych osobowych zawartych w przekazanych przez Panią/Pana dokumentach aplikacyjnych jest Protek-System Sp. z o.o., ul. Pawia 33, 81-078 Gdynia. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane jedynie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Pańskie dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, a po zakończeniu rekrutacji dokumenty aplikacyjne nie będą przez nas wykorzystywane i zostaną usunięte. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Zebrane dane osobowe zostały przez Panią/Pana podane dobrowolnie.

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: monika@protek-system.pl
Dziękujemy!

Ritter