Kombinezon Econ

Kat. I

 

Kombinzezon Econ zapewnia ochronę przed brudem podczas wykonywania czynności i dodatkowo nadaje się do stosowania jako kombinezon dla osób wizytujących zakłady pracy. Materiał doskonale przepuszcza powietrze i gwarantuje wysoki komfort noszenia. Kombinezony ECON można bez problemu prać w temperaturze do 30 stopni C.

Linia kombinezonów Econ dostępna jest w dwóch kolorach – białym i niebieskim. Kombinezony w kolorze niebieskim doskonale nadają się do wykonywanych prac, przy których istnieje prawdopodobieństwo szybszego zabrudzenia odzieży (np. konserwacja i naprawa maszyn). Kolor niebieski doskonale maskuje zabrudzenia. Użytkownik przez dłuższy czas wygląda czysto, inaczej aniżeli miałoby to miejsce w przypadku zastosowania kombinezonu białego.

Niebieski kolor kombinezonów Econ ułatwia też procedurę ich wydawania szczególnie w zakładach, gdzie używa się także białej odzieży przeciwchemicznej kategorii III (np. kombinezonów typu 5 i 6).

W oparciu o charakter pracy można w prosty sposób dobrać kolor kombinezonu. W obszarach, w których istnieje wymóg stosowania odzieży przeciwchemicznej, widoczne będą zatem tylko białe kombinezony.

 

Materiał:

Włóknina polipropylenowa

 

Waga podstawowa:

50 g/m2

 

Kolor:

biały, niebieski

 

Dostępne rozmiary:

S, M, L, XL, XXL, XXXL

 

CE:

Kat. I

 

Zastosowanie:

Prace brudne, prace ogrodowe, naprawa samochodów, wstępne prace w lakiernictwie, wizytowanie zakładów pracy, kombinezony dla gości, prace budowlane, wykonywanie powłok przemysłowych, przeglądy maszyn i urządzeń, ochrona przed pyłem nieszkodliwym dla zdrowia, ochrona odzieży roboczej i codziennej, hobby.

 

Wykonanie:

1 Ściągacze gumowe na rękawach, nogawkach i kapturze

2 Ergononiczny, trzyczęściowy kaptur

3 Gumka w talii zapewniająca optymalne dopasowanie kombinezonu do ciała

4 Osłona zamka błyskawicznego przedłużona do podbródka

5 Zewnętrzne szwy overlock (w kolorze fioletowym)

6 Obszerny krój z klinem wzmacniającym w kroku 

Ritter
Pliki cookie na tej stronie
W celu optymalizacji naszej strony internetowej dla Ciebie i jej ciągłej optymalizacji, ta strona używa plików cookie
Wymagane:
+
Funkcjonalne:
+
Śledzenie i analiza:
+