Kombinezony Tyvek® 400 DualCombi

Typ 6, Kat III


Kombinezon przeznaczony do użycia w środowisku, w którym znaczenie ma komfort, a narażenie na zagrożenie jest ograniczone do przedniej części ciała.

Opracowany we współpracy z użytkownikami, którzy potrzebują lepszej ochrony z przodu z zachowaniem maksymalnej wentylacji i przepuszczalności powietrza w tylnej części ciała.

Przednia część doskonale zabezpiecza m.in. przed lepkimi żywicami i włóknami. W tylnej części od ramion do kostek panel z oddychającego materiału zapewnia wentylację i zapobiega nadmiernemu przegrzaniu organizmu.

Kombinezon z kołnierzem wykonany z włókniny Tyvek® połączonej z lekkim polipropylenowym panelem tylnym. Elastyczne mankiety rękawów i nogawek oraz gumka w pasie. Rękawy z otworami na kciuki. Opakowanie zbiorcze, brak pojedynczych opakowań kombinezonów ogranicza ilość odpadów.

 

Zastosowanie:

Kombinezon Tyvek® 400 DualCombi jest przeznaczony do żmudnych prac wykonywanych w gorącym otoczeniu. Zapewnia komfort użytkownika, a jednocześnie chroni go przed narażeniem od przodu. Odpowiedni podczas malowania natryskowego i prac z materiałami kompozytowymi oraz w usługach komunalnych.

 

Materiał:

Tyvek® / polipropylen

Kolor:

Biały

Dostępne rozmiary:

SM - 3XL

Opcje:

Brak

 

Waga podstawowa:

41,5 g / m2

 

CE:

 Typ 6: Odzież o ograniczonej ochronie przed działaniem substancji chemicznej w postaci cieczy    EN 13034 + A1
Ritter
Pliki cookie na tej stronie
W celu optymalizacji naszej strony internetowej dla Ciebie i jej ciągłej optymalizacji, ta strona używa plików cookie
Wymagane:
+
Funkcjonalne:
+
Śledzenie i analiza:
+