Firma Protek-System Sp. z o.o. powstała ponad dwadzieścia lat temu.

Naszym celem jest produkcja najwyższej jakości odzieży ochronnej, stanowiącej zabezpieczenie przed chemikaliami i innymi rodzajami niebezpiecznych związków, dla zapewnienia możliwie najbardziej kompleksowej ochrony i komfortu noszenia w różnych dziedzinach pracy.  

Systematycznie rozszerzamy naszą ofertę produkcyjną zarówno w odzieży ochronnej certyfikowanej CE jak również realizując specjalne rozwiązania na konkretne zlecenia klientów.  

Podczas produkcji największy nacisk kładziemy na wysokojakościową obróbkę gwarantującą  możliwie najlepszą jakość produktu końcowego. Aby osiągnąć ten cel regularnie modernizujemy nasz park maszyn. Obróbce poddajemy tylko wysokojakościowe materiały m.in. włókniny polipropylenowe, materiały syntetyczne, laminowane i pokryte powłokami, które częściowo są naszym własnym produktem, stworzonym na podstawie długoletnich doświadczeń. 

Od początku istnienia firmy jesteśmy posiadaczami licencji DuPont do obróbki materiałów Tyvek®, Tychem® C / F i TK.

W naszych kontaktach z odbiorcą  pierwszoplanową rolę odgrywa indywidualne doradztwo, gwarantujące dobór właściwych rozwiązań. Specjalizujemy się w produkowanej na miarę odzieży ochronnej bezpośrednio dla końcowego użytkownika.  Nie koncentrujemy się   głownie  na kombinezonach, lecz także na innych częściach ochrony osobistej (rękawice, maski, filtry itd.)  We współpracy z naszymi klientami opracowujemy indywidualne rozwiązania uwzględniające specjalne wymogi na stanowisku pracy w danym przedsiębiorstwie.

Nasze propozycje rozwiązań uwzględniają także już dostępne  komponenty ochrony osobistej (np. elementy do oddychania ze sprężonym powietrzem, kamizelki ochładzające, odzież przeciwogniową itd.) i łączą je w jedną funkcjonalną całość.  Dzięki doświadczeniu w produkcji wielkonakładowych serii  wyrobów i monitoringowi produkcji odbiorcy otrzymują bezkonkurencyjny standard jakości i bezpieczeństwa.

Nasi klienci otrzymują instruktaż dotyczący używania produktów i zasad postępowania z wyrobem zużytym. Oferujemy również regularne szkolenia i seminaria na wszystkie możliwe tematy z zakresu odzieży chroniącej przed zagrożeniem chemicznym i biologicznym. 

Jeżeli :

  • Interesują się Państwo jednorazową odzieżą ochronną i ich zasadami stosowania?
  • Chcieliby Państwo wiedzieć, jaka odzież ochronna jest odpowiednia dla Państwa?
  • Czy zadawali sobie Państwo pytanie, gdzie znajdują się zasadnicze różnice pomiędzy różnymi materiałami?
  • Czy temat dotyczący certyfikacji i oznaczeń CE jest dla Państwa niezrozumiały i zbyt skomplikowany?
  • Szukają Państwo odzieży do ochrony przed biologicznymi związkami niebezpiecznymi?
  • Zadają sobie Państwo pytanie, czy istnieje także odzież ochronna do najcięższych akcji?
  • Potrzebują Państwo rozwiązania, które daje ochronę dla ciała ale także stanowi zabezpieczenie dróg oddechowych, dłoni, stóp i głowy?
  • Czy chcecie być Państwo pewni, że wybrana odzież ochronna jest tą odpowiednią?

to powinniśmy porozmawiać o indywidualnym seminarium przeprowadzonym przez Protek-System. Szkolenia są organizowane według Państwa specyficznych wymagań i dlatego nadaje się ono zarówno dla firm dystrybucyjnych  jak i końcowego użytkownika.

Ritter
Pliki cookie na tej stronie
W celu optymalizacji naszej strony internetowej dla Ciebie i jej ciągłej optymalizacji, ta strona używa plików cookie
Wymagane:
+
Funkcjonalne:
+
Śledzenie i analiza:
+